Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice

Aktualizace

28. února 2015 v 16:01 | Jana Dvořáčková |  Zaujalo mě
15.8.2010
Delší dobu nemám net, tam kde je se nedá pracovat, a proto mám také šílené zpoždění úplně se vším.

Momentálně hubím šotka v počítači a počítám, že v září budu opět v provozu a udělám nějakou brutální aktualizaci.

Zatím mrkněte třeba na fotky z hradu Valdek, které se váží k mé brigádce ve vojenském prostoru v Brdech (podrobnosti později).
Fotky nejsou všechny a nechápu, proč nefungují popisky. Jo a mimochodem se na hrad nesmí, je v rekonstrukci. Varování praví, že je tam nebezpečno, což může dosvědčit moje bota, která se mi zaklínila mezi kameny a natrhla se. Poslední obyvatel hrad opustil tuším kolem roku 1620 a něco. Pak byl hrad opuštěn, v lesích osamocen a zanechán zvěři a vegetaci. Ve dvacátém století pak byl součástí vojenského prostoru, čili nebyl na mapách a tedy se o něj nikdo nezajímal. Zachránit už se nedá, spíš jen zajistit, aby dál nepadal a neohrožoval tak zvědavce, pro píšící zvědavce to platí dvojnásob, kteří chtějí načerpat inspiraci.
Zatím pa

27.8. - přidáno pár fotek hradu (ještě budou).
Při prohlížení postupujte zespoda.
Tvůrci blogu by to mohli vymyslet tak, aby šlo prohlížet fotky seshora a zleva. Uvědomila jsem si, že je dost nepraktické dělat fotoreportáže. Vložení dodatečného povídání pak totiž nemá smysl :).

Jen tak okrajově - 26.11.2010 - fotky jsou všechny. Tuhle zmínku píšu sem, čili aktualizuji aktualizaci. Nechci si to tu zaneřádit vkládáním omluv své vlastní lenosti pro spoustu věcí, které jsem neudělala.
Na obzoru možné zdravotní problémy zasahující do několika rozměrů, čili pokud do konce roku neudělám aktualizaci aktualizace, umřela jsem :).
Tak nějak doufám, že pokud neumřu, nezapomenu udělat tu aktualizaci :).

27.9.2011
Furt jsem tu :).

28.2.2015
Dělám brutální úklid na blogu. Někde kolem roku 2007 jsem na něj vložila hromadu reportáží. Hele, nechce se mi to opravovat, fakt by mi hráblo. Tak prostě vy, kdo jste byli a pamatujete si - víte. A vy, kdož jste se neúčastnili, to stejně nedoženete. Na cony jezděte a pište vlastní reporty. Jen hned od začátku raději pořádně a vkládejte je někam, kde redakční systém respektuje odstavce a vůbec formátování, abyste jako já za roky nezjistili, že kvalita úpravy stojí za houby a gramaticky ještě za mnohem... víc hub.

11.7.17
Zmizely mi úplně všechny obrázky z článků.
Ne, nepamatuji si, že bych si tu složku vymazala, ale možné je fakt všechno.
Tak co, asi nemám co dělat, ne? Tak to nahrávám znovu.
Cože? Jestli jsem měla zálohu?
Hádejte... musela jsem vše znovu najít, některé obálky už samozřejmě nebyly, ČRO má nové logo, nebo co a pochopitelně jsem musela vytáhnout staré sborníky a obálky si nafotit. Vypadá to trochu jako... prasácky, něco jsem se snažila i upravovat, ale to bych tu byla do sta let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama